Ziya Gökalp Mahallesi

“Ziya Gökalp Mahallesi” durağı Olimpiyat – Bahariye durakları arasında hizmet vermekte olan M9 metro hattında bulunmaktadır. Ziya Gökalp Mahallesi istasyonunda kadın/erkek ve engelli tuvaletleri bulunmaktadır ancak tuvaletler arızalıdır.

Ziya Gökalp Mahallesi İstasyonu Tuvaletler Nerede?

Ziya Gökalp Mahallesi istasyonunda kadın/erkek ve engelli tuvaletleri bulunmaktadır ancak tuvaletler arızalıdır. Tuvalet için 1 durak mesafede olan “Olimpiyat” veya “İkitelli Sanayi” durağına gidebilirsiniz. “Olimpiyat” ve “İkitelli Sanayi” duraklarındaki tuvalet konumları için detaylı bilgiye “M9 Tuvaletbul” menüsünün altından ulaşabilirsiniz. Ziya Gökalp Mahallesi istasyonunda ve diğer tüm istasyonlarda tuvaletleri bulamamanız durumunda güvenliklere danışabilirsiniz.

Temiz ve Erişilebilir Tuvaletler

Halka açık tuvaletler herkesin temiz ve erişilebilir bir şekilde tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için oldukça önemli yerlerdir. Birleşmiş Millerler (BM) herkesin sağlık hizmetlerinden yararlanması ve hijyenik şartlarda yaşaması konusunda farkındalığı artırmak için 19 Kasım’ı dünya tuvalet günü ilan etmiştir.

Halka Açık Tuvaletleri Doğru Kullanma İpuçları